Aloja Alojas apvienības pārvalde Akcija
nams1

Ziemassvētku gaismu noformējuma akcijas “IZROTĀ SAVU NAMU” Nolikums

Lai veidotu svētku noskaņu Alojā un Alojas pagastā, Alojas apvienības pārvalde aicina piedalīties akcijā ar devīzi „Izrotā savu namu” .

1. Akcijas mērķis:

1.1 veicināt Ziemassvētku laika noskaņas radīšanu, akcentējot radošas un oriģinālas izpausmes;

1.1 rosināt iedzīvotājus aktīvai līdzdalībai pilsētas un pagasta svētku noformējuma veidošanā.

2. Akcijas uzdevums

Veidot Ziemassvētku gaismu un citus rotājumus logiem, skatlogiem, ēku fasādēm un teritorijām, kas apskatāmi publiski.

3. Akcijas dalībnieki

3.1. Konkursā var piedalīties Alojas pilsētas un pagasta iedzīvotāji, uzņēmumi un iestādes.

3.2. Konkursa darbi tiks vērtēti 3 grupās:

3.2.1. privātmājas;

3.2.2. uzņēmumi un iestādes;

3.2.3. daudzdzīvokļu ēkas.

4. Kritēriji:

4.1. noformējuma atbilstība Ziemassvētku tematikai un noskaņai;

4.2. pašdarinātu rotājumu iekļaušana noformējuma veidošanā;

4.3. noformējuma idejas oriģinalitāte un krāsu kompozīcija;

4.4. noformējuma saderība ar ēkas arhitektūru un apkārtējo vidi.

5. Vērtēšana

Noformējumus vērtēs komisija 3 cilvēku sastāvā.

6. Akcijas norises kārtība

6.1. Pieteikumus akcijai, minot vārdu, uzvārdu un nama adresi, lūdzam iesniegt līdz 2022.gada 13.decembrim, sūtot SMS: 25749109 vai e-pastā: zanda.aderniece@limbazunovads.lv

6.2. Noformējumu vērtēšana notiek 2022. gada 15. decembrī.

6.3. Katrā dalībnieku grupā apbalvo 1., 2. un 3.vietas ieguvējus. Uzvarētājiem tiks dāvināts pateicības raksts un balva.

6.4. Akcijas kopējais balvu fonds ir 300 EUR un tas tiek finansēts no Alojas kultūras nama 2022.gada budžeta.

6.5. Vērtētāji var piešķirt veicināšanas balvas.

6.6. Akcijas rezultātu tiks paziņoti 2022. gada 19.decembrī mājas lapās www.limbazunovads.lv , www.alojai.lv un sociālo tīklu kontos.

6.7. Balvas uzvarētājiem tiks pasniegtas personīgi.

nams1