Ielas un ceļi
Limbažos uz vairākām ielām noteikti ierobežojumi automašīnu novietošanai

Lai nodrošinātu ielu uzturēšanu ziemas periodā un ielu caurlaides spēju, kura samazinās, ielas malās veidojoties sniega vaļņiem, ar šī gada 12. janvāri Limbažos uz vairākām ielām no plkst.19.00 līdz 7.00 noteikti ierobežojumi automašīnu novietošanai.

Pagaidu ceļa zīmes “Stāvēt aizliegts” vai “Apstāties aizliegts” ar papildu zīmēm, kurās norādīts laika ierobežojums automašīnu novietošanai, ir uzstādītas uz Zāles ielas, Jaunās ielas, Parka ielas, Dārza ielas un stāvlaukumā pie Limbažu novada pašvaldības (braucot no Parka ielas puses). Autovadītājus, novietojot savus transportlīdzekļus, aicinām ievērot ceļa zīmes!

Ar Limbažu pilsētas un pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas nodaļas sastādīto ceļa zīmju izvietošanas shēmu var iepazīties ŠEIT.

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālsite