Ielas un ceļi
Limbažu novada pašvaldība turpina novada ielu remonta būvdarbus

Limbažu novada pašvaldība šodien, 19. aprīlī noslēdza līgumu par Limbažu novada ielu remonta būvdarbu veikšanu. Šī līguma ietvaros tiks veikta seguma atjaunošana Mūru ielai posmā no Parka ielas līdz Jūras ielai, Zāles ielai posmā no Valmieras ielas līdz Strautu ielai, Stacijas ielai posmā no Kr. Barona ielas līdz pilsētas robežai (a/c P13), Mākoņu ielai un Ausekļa ielai posmā no Stacijas ielas līdz Rīgas ielai. Lādezerā veiks ietves uz bērnudārzu asfaltēšanas būvdarbus. Seguma atjaunošanas būvdarbus veiks arī Umurgā - Dārza ielas posmā no Cēsu līdz Ezera ielai.

Atklāta konkursa rezultātā būvdarbus veiks SIA “Valkas ceļi”. Limbažu novada pašvaldība šo ielu remontdarbos iegulda 35 420,33 EUR. Noslēgtais līgums paredz, ka ielu remonta darbi jāveic 3 mēnešu laikā no līguma noslēgšanas dienas.

Attēlā: Zāles iela posmā no Valmieras ielas līdz Strautu ielai, kurai veiks apauguma noņemšanu, grāvja tīrīšanu, divkārtu virsmas apstrādi ar granīta šķembām un karstā asfalta dilumkārtas būvniecību.

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste