Ielas un ceļi
Limbažu novada pašvaldība uzsākusi grants seguma ielu un ceļu remonta darbus

Limbažu novada pašvaldība 13. aprīlī noslēdza līgumu par grants seguma ielu un ceļu remonta darbiem Limbažu, Skultes, Katvaru, Umurgas un Vidrižu pagastā.

Remonta darbu ietvaros tiks veikti seguma remontdarbi, caurteku nomaiņa, apauguma noņemšana vai sāngrāvju rakšana, skatoties, kādus darbus nepieciešams veikt attiecīgā ceļa posma seguma kvalitātes uzlabošanai.

Šī līguma ietvaros, Limbažu pagasta autoceļam “Virbotnes – Jumpravmuiža - Jaunteteri” veiks seguma remontdarbus, savukārt autoceļam “Alaines - Saulgoži” caurtekas nomaiņu. Skultes pagasta autoceļam “Vidzemes prospekts” veiks seguma remontdarbus. Seguma remontdarbus veiks arī Katvaru pagasta autoceļam “Spriči – Tiegaži” un “Kaijas - Ludiņkrogs”. Savukārt uz autoceļa “Kalniņi – Katvaru stacija” un “Ķipēni - Dzintarkalni” veiks apauguma norakšanu un grāvja rakšanas darbus. Umurgas pagastā autoceļam “Krocas – Klētnieki - Laigas” tiek veikta apauguma noņemšana, grāvja rakšana, caurtekas iebūve un seguma remontdarbi, ceļam “Ķītas - Krūciems” apauguma noņemšana seguma remontdarbi, bet ceļam “Krogzemji - Roniņi” caurteku remonts. Seguma remontdarbus veiks arī Vidrižu pagasta autoceļam “Zemnieki - Dzintari”.

Atklāta konkursa rezultātā šo pašvaldības autoceļu posmu remontdarbus par 143 792,77 EUR veic SIA “LIMBAŽU BŪVNIEKS”. Remonta darbus paredzēts veikt 3 mēnešu laikā.

Attēlā: Uzsāktie remontdarbi uz Umurgas pagasta autoceļa “Krocas – Klētnieki - Laigas”

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste