Ielas un ceļi Pašvaldība
Ievu iela

Limbažu novada pašvaldība līgumu par Ievu ielas pārbūvi posmā no Jaunatnes ielas līdz Jūras ielai noslēdza jau 2020. gada 28. augustā. Ievu iela ir būtiska gan iedzīvotāju piekļūšanai pie Limbažu peldbaseina, Limbažu Lielezera un dabas takas, gan arī vecākiem, bērnu nogādāšanai uz kādu no izglītības iestādēm.

Līdzšinējais ielas segums bija saplaisājis, daudzviet bedrains, bet lietainā laikā uz ielas braucamās daļas krājās ūdens. Tādā pat situācijā atradās arī gājēju ietves. Pārbūves ietvaros notiek esošās brauktuves klātnes, gājēju ietves, ielu pieslēgumu un nobrauktuvju, lietus ūdens atvades sistēmu, inženierkomunikāciju un apgaismojuma pārbūve. Lai uzlabotu satiksmes organizāciju, četru zaru krustojumā ar Jūras, Sporta un Ievu ielu, izveidots rotācijas aplis.

Limbažu novada pašvaldības rīkotā atklātā konkursa rezultātā pārbūves darbus par 1 004 300,00 EUR (ieskaitot PVN) veic SIA “Limbažu ceļi”. Būvuzraudzību par 14 017, 85 EUR (ieskaitot PVN) nodrošina SIA “Semita”, būvprojektu izstrādāja SIA “PROJEKTS 3”, kas veic arī autoruzraudzību, kopējā līguma summa ir 23 655,50 EUR (ieskaitot PVN).

Atgādinām, ka 2018. gadā par 66 425,44 EUR Limbažu novada pašvaldība veica Jaunatnes ielas pārbūves darbus un Parka ielas pārbūves darbus (posmā no Sporta ielas līdz Limbažu peldbaseinam) par 104 730, 96 EUR. Līdz ar Ievu ielas pārbūves darbu beigām, šajā posmā esošo ielu un gājēju celiņu segums būs atjaunots.

Foto: Ingus Evertovskis