Ielas un ceļi Remontdarbi
avar remont

VAS „Latvijas dzelzceļš” Sliežu ceļu pārvaldes Čiekurkalna ekspluatācijas daļas atbildīgie darbinieki, apsekojot sliežu ceļus un dzelzceļa pārbrauktuvi (Nr.253) a/c V128 Straupe – Lēdurga – Vidriži – Skulte, konstatēja, ka sliežu ceļš pārbrauktuves zonā atrodas avārijas stāvoklī. Tādēļ ir nepieciešams veikt sliežu ceļa remontu pārbrauktuves zonā, lai garantētu drošu vilcienu un autotransporta kustību.

Informējam, ka avārijas darbi uz pārbrauktuves Nr.253 notiks no 2022.gada 20.jūlija plkst.23:00 līdz 21.jūlijam plkst.5:00, 21.jūlija plkst.23:00 līdz 22.jūlijam plkst.5:00 un autotransporta kustība pa dzelzceļa pārbrauktuvi a/c V128 Straupe – Lēdurga – Vidriži – Skulte, tiks apgrūtināta. Darbu laikā autotransporta kustībai lūdzam izmantot blakus dzelzceļa pārbrauktuvi (Nr.252) a/c pievedceļš Zvejniekciema stacijai (Skulte, Pagasta iela).

Darbus izpildīs VAS „Latvijas dzelzceļš” Sliežu ceļu pārvaldes Čiekurkalna ekspluatācijas daļas nodaļas vadītājs (atbildīgais darbu vadītājs Valērijs Tračums tālr.29531447).

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.