Statuss:
Noslēdzies
angars

Projekts “Degradētās teritorijas revitalizācija Limbažu pilsētas A daļā, izbūvējot ražošanas telpas”

Pašvaldība īsteno Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) administrētu specifiskā atbalsta mērķa 5.6.2. pasākuma "Teritoriju revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām" projektu “Degradētās teritorijas revitalizācija Limbažu pilsētas A daļā, izbūvējot ražošanas telpas”, Nr. 5.6.2.0/19/I/005.

Projekta īstenošanas laiks: 11.2019. – 12.2022.

Mērķis: degradētās teritorijas revitalizācija Limbažu pilsētas A daļā, nodrošinot vides ilgtspēju veicinošu teritoriālo izaugsmi un jaunu darba vietu radīšanu.

Aktivitātes:

1. Ražošanas ēkas būvprojekta izstrāde;
  2. Ražošanas ēkas 4356,70 m2, stāvlaukumu un piebraucamo ceļu izbūve;
  3. Ēkas būvdarbu autoruzraudzība un būvuzraudzība;
  4. Elektroenerģijas pieslēguma ražošanas ēkai tehniskās shēmas izstrāde;
  5. Elektroenerģijas pieslēguma izveide ražošanas ēkai;
  6. Meliorācijas ielas pārbūve 1,23 km;
  7. Ielas būvdarbu autoruzraudzība un būvuzraudzība;
  8. Ūdenssaimniecības tīklu izbūve Meliorācijas ielā, t.sk. 479 m dzeramā ūdens un 798 m kanalizācijas tīklu izbūve;
  9. Ūdenssaimniecības tīklu izbūves autoruzraudzība un būvuzraudzība.

Ārpus projekta veikta Meliorācijas ielas pārbūves būvprojekta izstrāde.

Rezultāti:

1. Atjaunoto degradēto teritoriju platība, kas pielāgota jaunu komersantu izvietošanai vai esošo komersantu paplašināšanai, lai sekmētu nodarbinātību un ekonomisko aktivitāti pašvaldībās - 2.82 ha;
  2. Jaunizveidoto darba vietu skaits atbalstītajās teritorijās - 45;
  3. Atbalstītajā teritorijā atrodošos komersantu nefinanšu investīcijas pašu nemateriālajos ieguldījumos un pamatlīdzekļos - 1 940 158,53 EUR.

Projektēšanu un autoruzraudzību veic SIA “BŪVPROJEKTS” (ēka), SIA “ENERGO EFFECT” (elektrības pieslēgums) un SIA “BM-projekts” (iela)

Būvdarbus veic piegādātāju apvienība LIMVAL, ko veido SIA “LIMBAŽU CEĻI” un SIA “METĀLA ALIANSE” (ēka), kā arī SIA “LIMBAŽU CEĻI” (iela)

Būvuzraudzību veic SIA “RS Būvnieks”

Projekta kopējās izmaksas 2 974 752,17 EUR, tajā skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējums 1 589 614,55 EUR, valsts budžeta dotācija 256 937,20 EUR, ēkas nomnieka veikto ieguldījumu finansējums 80 716,22 EUR un Limbažu novada pašvaldības finansējums 1 047 484,20 EUR.

Anna Siliņa
Attīstības un projektu nodaļas vadītāja vietniece projektu vadības jautājumos

cels4