Statuss:
Noslēdzies
cels2

Projekts “Pašvaldības autoceļa “Rūpes - Lauči” pārbūve”

Pašvaldība īsteno biedrības "Jūrkante" atbalstītu un Lauku atbalsta dienesta administrētu projektu “Pašvaldības autoceļa “Rūpes - Lauči” pārbūve”, Nr. 21-09-FL05-F043.0202-000006.

Projekta īstenošanas laiks: 05.2021. – 04.2023.

Mērķis: Pašvaldības grants seguma ceļa "Rūpes - Lauči" pārbūve, nodrošinot piekļuvi piekrastes objektiem un sekmējot

vietējo dabas resursu izmantošanu uzņēmējdarbībā.

Plānotās aktivitātes:

1. Būvniecības ieceres dokumentācijas – būvprojekta, izstrāde;
  2. Ceļa “Rūpes – Lauči” un daļējas Lauču ielas pārbūve kopumā 1,726 km, veicot apauguma noņemšanu, seguma planēšanu, šķembu izbūvi, dubulto virsmas apstrādi, 2 apstāšanās laukumu un 3 saules un vēja enerģijas apgaismojuma laternu izbūve.

Projektēšanu un autoruzraudzību veic SIA “RK projekti”

Būvdarbus veic SIA “GTF”

Būvuzraudzību veic SIA “Somniar”

Projekta kopējās izmaksas:  253 540,45 EUR, tajā skaitā Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) līdzfinansējums 179 219,30 EUR un Limbažu novada pašvaldības finansējums 74 321,15 EUR.

Plašāka informāciju par EJZF atrodama Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē https://ec.europa.eu/fisheries/cfp/emff_lv

Anna Siliņa
Attīstības un projektu nodaļas vadītāja vietniece projektu vadības jautājumos

Rūpes Lauči ceļš