Statuss:
Noslēdzies
eka

Projekts “Sporta viesnīcas ēkas energoefektivitātes paaugstināšana”

Pašvaldība īsteno Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) administrētu darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 4.2.2. specifiskā atbalsta mērķa "Atbilstoši pašvaldības integrētajām attīstības programmām sekmēt energoefektivitātes paaugstināšanu un AER izmantošanu pašvaldību ēkās" projektu “Sporta viesnīcas ēkas energoefektivitātes paaugstināšana”, Nr. 4.2.2.0/20/I/020.

Projekta īstenošanas laiks: 06.2021. – 10.2022.

Mērķis: Primārās enerģijas patēriņa samazināšana sporta viesnīcas ēkā Sporta ielā 3, Limbažos, veicot ieguldījumus atbilstoši Limbažu novada attīstības programmas investīciju plānā paredzētajam, sekmējot energoefektivitātes paaugstināšanu un pašvaldības izdevumu samazināšanos par siltumapgādi.

Aktivitātes:

1. Ēkas atjaunošanas būvdarbi energoefektivitātes paaugstināšanai, tas ir - ēkas ar aprēķināto platību 882.60 m2 atjaunošanas būvdarbi energoefektivitātes paaugstināšanai, tajā skaitā: fasādes sienu, logailu, cokola un jumta siltināšana, veco logu, ieejas durvju un vārtu nomaiņa pret siltinātiem, ventilācijas sistēmas izbūve, apkures sistēmas regulācija un balansēšana, jaunu apkures sildķermeņu uzstādīšana un saules kolektoru uzstādīšana karstā ūdens sagatavošanai.
  2. Būvdarbu būvuzraudzība;
  3. Būvdarbu autoruzraudzība;
  4. Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde.

Ārpus projekta - pirms tā iesniegšanas CFLA, veikta ēkas energosertifikāta izstrāde.

Rezultāti: Veicot ēkas energoefektivitātes uzlabošanu, tiks sasniegts primārās enerģijas gada patēriņa samazinājums ēkā 233765 kWh gadā un aprēķinātais siltumnīcefekta gāzu samazinājums gadā 45,239 CO2 ekvivalenta tonnas.

Projektēšanu un autoruzraudzību veic SIA “BŪVPROJEKTS”

Būvdarbus veic SIA “MARELS BŪVE”

Būvuzraudzību veic SIA “MARČUKS”

Projekta kopējās izmaksas:  593 480,59 EUR, tajā skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējums 391 022,00 EUR, valsts budžeta dotācija 17 250,97 EUR un Limbažu novada pašvaldības finansējums 185 207,62 EUR.

Projektu līdzfinansē REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšanai

Anna Siliņa
Attīstības un projektu nodaļas vadītāja vietniece projektu vadības jautājumos

Vizualizācija