Datums 12. augusts, 2023
Laiks9.00–18.00
Atrašanās vietaSalacgrīva

Salacgrīvas KRASTU MAČS 2023

ASTOTAIS Salacgrīvas krastu mačs 12.augustā SALACGRĪVĀ Salacgrīvas kultūras centra laukumā 9:00 Krastu maču atklāšana ar…

Salacgrīvas KRASTU MAČS 2022

SEPTĪTAIS Salacgrīvas krastu mačs 13.augustā SALACGRĪVĀ Salacgrīvas kultūras centra laukumā 9:00 Krastu maču atklāšana…

Limbažu novada basketbola turnīrs "Salacgrīvas krastu mačs".

1.Mērķis un uzdevums

Basketbola sacensības notiek ar mērķi popularizēt basketbolu un veselīgu dzīvesveidu visās vecumgrupās. Turnīrs notiek Salacgrīvas pilsētas svētku ietvaros, kurās piedalās Salacgrīvas apvienības pārveldes teritorijas iedzīvotāji. Turnīrā savā starpā sacenšas divas komandas – Salacas labā un kreisā krasta iedzīvotāji. Rezultāts visu dienu tiek skaitīts kopsummā. Visas dienas spēļu rezultāti tiek skaitīti kopā.

2.Laiks un vieta

Sacensības notiek Salacgrīvā, augusta otrajā sestdienā, no plkst. 10.00 līdz 18:00 laukumā pie Salacgrīvas kultūras nama (Ostas iela 1)

3.Rīkotāji

Sacensības rīko Basketbola klubs Salacgrīva, sadarbībā ar Limbažu novada pašvaldību, Salacgrīvas apvienības pārvaldi, Salacgrīvas kultūras namu,  Sporta un atpūtas kompleksu "Zvejnieku parks" un Olimpisko centru "Limbaži"

4.Sacensību dalībnieki

Salacgrīvas apvienības pārvaldes (bijušā Salacgrīvas novada) esošie un bijušie iedzīvotāji - (Kreisais krasts - Salacas kreisais krasts, Salacgrīva, Svētciems, Vitrupe, Korģene, Tūja, Liepupe. Labais krasts - Salacas labais krasts, Salacgrīva, Kuiviži, Vecsalaca, Ainaži, Mērnieki), kā arī BK Salacgrīvas komandu spēlētāji un biedri. Sacensību dalībnieki tiek sadalīti dažādās vecuma grupās pēc krastu piederības (sākot no 6 gadu vecuma). Vecmeistaru/leģendu spēles dalībnieki tiek uzskaitīti no 45 gadu vecuma.

5.Sacensību nolikums

Spēles notiek pēc Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA) noteikumiem. Spēles notiek uz basketbola laukuma.

Spēlētāju skaits: komandā desmit spēlētāji, uz laukuma atrodas 5 pret 5 spēlētāji.

Spēles laiks: spēles notiek 4 x10 min., laiks tiek apturēts tikai minūtes pārtraukumos un spēles laikam beidzoties. (spēles laiks var tikt mainīts atsķīrībā no vecuma grupas)

Minūtes pārtraukumi: katrai komandai ir iespēju paņemt trīs minūtes pārtraukumus, pirmo minūtes pārtraukumu var izmantot pirmajās divās spēles ceturtdaļās, divus atlikušos – otrajā puslaikā.

Maiņas: spēlētāju maiņas var notikt neierobežotu reižu skaitu, tikai komandai uzbrūkot un tikai savā aizsardzības zonas pusē.

Tiesneši: spēles apkalpo 2 tiesneši.

No spēles starta līdz finiša svilpei rezultāts tiks skaitīts kopsummā, lai noskaidrotu uzvarētājus – SALACAS labā vai kreisā krasta iedzīvotājus.

6.Pieteikumi un reģistrācija

Sacensībām var pieteikties aizpildot individuālu reģistrācijas anketu ELEKTRONISKI

7.Plānotā programma

9:30 - Atklāšana

10:00 Labais Krasts vs Kreisais Krasts

12:00 Labais Krasts vs Kreisais Krasts

13:00........ (spēles laiki tiks precizēti augusta sākumā)

8.Dalības maksa

Dalība pasākumā ir bezmaksas, ikviens spēlētājs saņems arī dāvanu – spēles kreklu