Projekti, fondu aktualitātes
Pašvaldība izsludina konkursu „Atbalsts komercdarbības uzsākšanai Limbažu novadā”

Konkursa mērķis – stimulēt jaunu komersantu veidošanos Limbažu novadā, motivējot sava biznesa veidošanai. Konkursa uzvarētāji iegūst tiesības noslēgt līgumu ar Limbažu novada pašvaldību par finansējuma saņemšanu komersantu izveidošanai un komercdarbības uzsākšanai.

Konkursa īstenošanai apstiprināts finansējums 15 000,00 EUR, vienam konkursa uzvarētājam pašvaldības piešķirtā atbalsta summa nepārsniedz 3000,00 EUR.

Konkursa pieteikumu iesniegšana tiek noteikta no 2017.gada 1.marta līdz 2017.gada 2.maijam (gadījumā, ja konkursam paredzētais finansējums netiek iztērēts, tad 2017.gada otrajā pusgadā tiek izsludināta konkursa otrā kārta vai jauns konkurss).

Kontaktpersona: Limbažu novada pašvaldības Attīstības nodaļas uzņēmējdarbības attīstības speciālists Agris Vēveris, tālruņa numurs 28350218, e-pasta adrese: agris.veveris@limbazi.lv.

Nolikums.docxPielikums.docx

Attēlā: Umurdzietis Mārtiņš Vārsbergs, kurš 2016.gada konkursa ietvaros saņēma pašvaldības līdzfinansējumu bērnu rotaļu laukumu izgatavošanai.