Statuss:
Noslēdzies
sk1

Projekts “SIA "Vidrižu doktorāts" veselības aprūpes pakalpojumu kvalitātes uzlabošana

Pašvaldība īsteno Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) administrētu specifiskā atbalsta mērķa 9.3.2. pasākuma "Uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, jo īpaši sociālās, teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru" projektu “SIA "Vidrižu doktorāts" veselības aprūpes pakalpojumu kvalitātes uzlabošana”, Nr. 9.3.2.0/21/A/074.

Projekta īstenošanas laiks: 06.2022. – 06.2023.

Mērķis: uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pieejamību, jo īpaši sociālās, teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru SIA "Vidrižu doktorāts" ģimenes ārsta praksē Limbažu novada Vidrižu pagastā.

Aktivitātes:

1. Kondicionēšanas sistēmas izbūve ārsta prakses pieņemšanas telpās;
  2. Publicitāte.

Rezultāti:

1. Pašvaldībai piederošās un SIA “Vidrižu doktorāts” iznomātās ģimenes ārsta prakses telpās Ambulances ielā 1, Gravās, Vidrižu pagastā, Limbažu novadā, izbūvēta kondicionieru sistēma atbilstošas gaisa temperatūras nodrošināšanai;
  2. Nodrošināta sabiedrības informēšana par projektu.

Projekta plānotās izmaksas ir 11 000 EUR, tajā skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējums 9350 EUR, valsts budžeta dotācija 990 EUR un Limbažu novada pašvaldības finansējums 660 EUR.

proj log2
kond pam