Līdz jauna nodaļas vadītāja apstiprināšanai, pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas nodaļu vadīs apsaimniekojamās teritorijas pārzinis

Iepriekš jau informējām, ka Limbažu novada pašvaldība izsludināja amata vakanci Limbažu pilsētas un pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas nodaļas vadītājs, jo līdzšinējais nodaļas vadītājs iesniedza iesniegumu par darba tiesisko attiecību pārtraukšanu.

Līdz jauna nodaļas vadītāja apstiprināšanai amatā, Limbažu pilsētas un pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas nodaļas vadītāja pienākumus pildīs Limbažu pilsētas apsaimniekojamās teritorijas pārzinis Andris Liepiņš, e-pasts: apsaimniekosanas_nodala@limbazi.lv, tālrunis: 27308644.

Amatpersonu un darbinieku amata kandidātu vērtēšanas komisija šobrīd vērtē kandidātu iesniegtos pieteikumus. Lēmumu par jauna nodaļas vadītāja apstiprināšanu amatā plānots pieņemt tuvāko nedēļu laikā.

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste