XV Starptautiskais amatierteātru festivāls “Spēlesprieks 2019”

Šodien un nedēļas nogalē Limbažos aicinām baudīt un apmeklēt XV Starptautisko amatierteātru festivālu “Spēlesprieks 2019”! Kopā varēsiet vērot 18 aizraujošas izrādes, ko izspēlēs teātri no Limbažu novada, Ķekavas, Kauguriem, Jelgavas, Lielvārdes, Siguldas, Liepājas, Kokneses, Valkas, Saldus, Rīgas, Ogres un pat viesiem no Lietuvas un Gruzijas. Ieejas biļete uz festivāla izrādi ir 1 eiro – bērniem bezmaksas.

Piektdien teātru izrādes sāksies jau no plkst. 16.00, bet vēlā vakarā, plkst. 22.30, visi aicināti pulcēties Limbažu Lielezera ezermalā, kur norisināsies XV Starptautiskā amatierteātru festivāla “Spēlesprieks 2019” atklāšana.

UZMANĪBU: Programmā izmaiņas - Aktrises slimības dēļ nenotiks Liepājas Neatkarīgā teātra izrāde “Taurenīt, taurenīt…”, kas bija plānota 13. jūlijā 13.00 biedrības “Filcītis” zālē.

Aktuāla informācija par festivālu "Spēlesprieks 2019" lasāma: www.spelesprieks.lv.

Festivālu organizē Limbažu novada pašvaldība sadarbībā ar Limbažu Ausekļa teātra režisori Intu Kalniņu. Atbalsta SIA “Limbažu ceļi”, SIA “Latvia Timber International”, SIA N.Bomja maiznīca “Lielezers”, Latvijas tekstils, SIA “Madara 93” un AS “Limbažu siers”.


Vairāk par festivāla dalībniekiem un izrādēm lasiet:

 XV Starptautiskais amatierteātru festivāls “Spēlesprieks 2019”