Pašvaldības policijas aktualitātes
Limbažu novada dome pašvaldības policijas vajadzībām iegādājusies atbilstošu auto

Lai Limbažu novada pašvaldības policija varētu pilnvērtīgi pildīt pašvaldības policijas funkciju, Limbažu novada dome ir iegādājusies pašvaldības policijas dienesta automašīnu. Jauniegādātā mazlietotā automašīna TOYOTA PROACE atbilst operatīvā transportlīdzekļa krāsojumam, tai ir noteikts trafarējums ar novada simboliku, kā arī speciālo operatīvo dienestu aprīkojums – bākugunis, sānu prožektori, skaņas signāls, video novērošanas kameras un nodalījums aizturēto transportēšanai. Automašīna ir pielāgota policijas ikdienas darba pienākumu veikšanai ar iespēju attālināti pieslēgties un izmantot datu pārraides tīklu un tajā esošās datu bāzes. Tagad Pašvaldības policijas rīcībā ir divi transportlīdzekļi, kuri atbilst arī darba drošības prasībām, piemēram, transportējot aizturēto, policijas darbinieks var būt drošs, ka aizturētais neuzbruks un viņu neapdraudēs. Jauno automašīnu izmantos patrulēšanai un braukšanai uz izsaukumiem.

Automašīnas iegāde un pārbūve izmaksāja 32 953,14 EUR eiro (t.sk. PVN).

Raivis Galītis
Limbažu novada pašvaldības policijas priekšnieka p.i.