Limbažu novada pašvaldības policijas priekšnieka amatā iecelts Raivis Galītis

Šodien, 22. oktobra Limbažu novada domes sēdē, Limbažu novada pašvaldības policijas priekšnieka amatā tika iecelts līdzšinējais pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Raivis Galītis.

R.Galītis darbu Limbažu novada pašvaldības policijā uzsāka 2003. gadā kā policijas kārtībnieks, bet 2009. gadā tika iecelts pašvaldības policijas priekšnieka vietnieka amatā. Kopš 2018. gada R.Galītis ir pašvaldības policijas priekšnieka pienākumu izpildītājs.

R.Galītim ir bakalaura grāds tiesību zinātnēs un juriskonsulta kvalifikācija, bet zināšanas papildinātas apmācībās un semināros.

Raivis Galītis Limbažu novada pašvaldības policijas priekšnieka amata pienākumus uzsāks pildīt ar brīdi, kad tiks saņemta normatīvo aktu kārtībā noteiktā Iekšlietu ministrijas atļauja.

Kā prioritāros darbus R.Galītis min iestādes 2021. gada budžeta izstrādi, izmaiņu veikšanu iestādes iekšējā struktūrā, komunikācijas pilnveidošanu ar sabiedrību, organizējot tikšanās ar skolēniem izglītības iestādēs, kā arī attīstīt komunikāciju ar iedzīvotājiem izmantojot sociālos tīklus.

Papildus informējam, ka pamatojoties uz Vidzemes apgabaltiesas Civillietu tiesas kolēģijas spriedumu, ar šī gada 5. oktobri, tika izbeigtas darba tiesiskās attiecības ar līdzšinējo pašvaldības policijas priekšnieku kā rezultātā tika meklēts cits šī amata kandidāts.

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste