Pašvaldības policijas aktualitātes
No 9.novembra Limbažu novada pašvaldības policija strādā jaunās telpās

No 9. novembra Limbažu novada pašvaldības policija strādā jaunās telpās – Mūru ielā 17, Limbažos. Pēc pārcelšanās pašvaldības policijas telefona numurs paliek nemainīgs: iedzīvotāji ar pašvaldības policiju var sazināties pa mobilo tālruni 22017882 vai neatliekamos gadījumos zvanīt Valsts policijas dežūrdaļai pa diennakts tālruni 110. Informācija par pašvaldības policijas pieņemšanas laikiem pieejama: https://www.limbazunovads.lv/pasvaldiba/sabiedriska-kartiba

Kopš 2014. gada pašvaldības policija atradās Baumaņu Kārļa laukumā 1, bet mainoties pašvaldības policijas darbinieku kapacitātei un izmaiņām likumdošanā, esošās telpas kļuva par šauru un neatbilda prasībām.

Jaunajās telpās, Mūru ielā 17 ir iespēja nodrošināt uzgaidāmo telpu apmeklētājiem, ierīkot atsevišķu telpu pilsētas video novērošanas kameru izvietošanai, iekārtot telpas darbiniekiem, lai aizturot vairākus pārkāpējus vienlaicīgi, nopratināšanu varētu veikt atsevišķi un būtu iespējams nodalīt pārkāpēju no cietušās personas, kā arī ievērot citas prasības, kas nepieciešamas kvalitatīvai un operatīvai pašvaldības policijas funkciju izpildei.

Tuvākajā laikā uz telpām Mūru ielā 17, no Baumaņu Kārļa laukuma 1, tiks pārvietota arī Limbažu pilsētas un pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas nodaļa.

Iepriekš Mūru ielā 17 atradās SIA “Limbažu komunālserviss”, kas reorganizācijas rezultātā tika apvienots ar SIA “Limbažu siltums” un pārcēlās uz telpām Jaunā ielā 2a, Limbažos.

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto: Ingus Evertovskis