Izglītība
pii2

Limbažu novada pašvaldības marta domes sēdē pieņēma lēmumu par Limbažu novada pašvaldības pirmskolas izglītības iestāžu un pamatskolu pirmskolas izglītības grupu darba laiku 2024.gada vasaras mēnešos.

Vasaras darba laiks noteikts visās Limbažu novada pirmskolas izglītības iestādēs (PII) un pamatskolu pirmskolas izglītības grupās: Limbažu pilsētas 1.PII “Buratīno”, Limbažu pilsētas 2.PII “Kāpēcītis”, Limbažu pilsētas 3.PII “Spārīte, Ozolaines PII, Skultes PII “Aģupīte”, Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolā, Lādezera pamatskolā, Pāles pamatskolā, Umurgas pamatskolā, Vidrižu pamatskolā, Alojas PII “Auseklītis”, Staiceles pamatskolā, Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolā, Liepupes pamatskolā, PII “Vilnītis Salacgrīvā, PII “Vilnītis” struktūrvienībā Svētciemā un PII “Vilnītis” struktūrvienībā Korģenē.

Limbažu novada pirmskolas izglītības iestāžu un pamatskolu pirmskolas izglītības grupu darba laikus 2024.gada vasaras mēnešos skatīt pielikumā.