Pašvaldības policijas aktualitātes
police

Līdz ar novadu teritoriālo reformu, pārmaiņas savā ikdienas darbā piedzīvojusi pašvaldības policija. Šobrīd tās galvenos uzdevumus, funkcijas un darba organizāciju ir jānodrošina visā Limbažu novadā, kas dēļ teritoriālās novada reformas ir paplašinājies.

Pašvaldības policijas telpas apmeklētāju pieņemšanai Limbažos kopš 2020. gada atrodas Mūru ielā 17. Telpas ir paturētas Salacgrīvā un arī Staicelē vides pieejamības dēļ, tomēr, lai palīdzību saņemtu pēc iespējas ātrāk Limbažu novada pašvaldības policijas priekšnieks Raivis Galītis aicina zvanīt.

Limbažu novada teritorijā kopā ir divas ekipāžas, kuras veic sabiedriskās kārtības nodrošināšanu. Kopā novada pašvaldības policijā šobrīd ir 18 darbinieki. Limbažu novada pašvaldības policijas priekšnieks Raivis Galītis teic, ka izaicinājums šobrīd ir atrast pareizo vidusceļu, lai darbs tiktu kvalitatīvi veikts visā novada teritorijā.

Mēs varam teikt, ka komanda ir nokomplektēta un pašvaldības policija turpina nodrošināt sabiedrisko kārtību. Aicinām iedzīvotājus uz sadarbību un informēt mūs par novērotiem pārkāpumiem, jo pašvaldības policija nevar vienlaicīgi būt visur. Ja iedzīvotāji ziņo mēs varam patrulēšanas maršrutā ieplānot apsekojamās teritorijas, kurām ir nepieciešams pievērst pastiprinātu uzmanību.” – Aicina Raivis Galītis.

Regulāri pašvaldības policija saņem izsaukumus par dažādiem konfliktiem, nedzīviem vai klaiņojošiem dzīvniekiem, cilvēkiem alkohola reibumā sabiedriskās vietās. Pašvaldības policijas vadītājs paredz, ka, sākoties vasaras periodam, darba daudzums un izsaukumi noteikti palielināsies.

Novērojot pārkāpumus, iedzīvotāji ir aicināti reaģēt un sazināties ar pašvaldības policiju, zvanot uz tālruni 22017882 vai neatliekamos gadījumos zvanīt Valsts policijas dežūrdaļai uz diennakts tālruni - 110.