plans

Saskaņā ar Limbažu novada domes 2024.gada 7.marta lēmumu Nr.162. “Par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamajos īpašumos Kamēlijas, Celtnes un Bambuļi, Liepupē, Liepupes pagastā, Limbažu novadā un darba uzdevuma apstiprināšanu” (protokols Nr.5.,1.), uzsākta lokālplānojuma izstrāde un apstiprināts darba uzdevums.

Lokālplānojuma izstrādes mērķis ir grozīt spēkā esošo Salacgrīvas novada 19.08.2009. saistošo noteikumu Nr. 6 "Par teritorijas plānojumiem" ietilpstošajos, bijušās Liepupes pagasta padomes 2008. gada 10. septembra saistošajos noteikumos Nr. 12/2008. "Liepupes pagasta teritorijas plānojums"” funkcionālā zonējuma - Ražošanas un noliktavu apbūves zona (RR) galveno izmantošanu, citus nosacījumus un apbūves parametrus.

Lokālplānojuma izstrādes ierosinātājs ir juridiska persona.

Lokālplānojuma izstrādes vadītājs – Limbažu novada pašvaldības Nekustamā īpašuma un teritorijas plānojuma nodaļas Telpiskās attīstības plānotāja Ilona Zeltiņa, mob.26662248.

Papildus informācija pieejama pašvaldības tīmekļa vietnē www.limbazunovads.lv un Latvijas ģeotelpiskās informācijas portāla www.geolatvija.lv sadaļā “Teritorijas attīstības plānošanahttps://geolatvija.lv/geo/tapis?documents=open#document_29471 .