Sākot ar 19.oktobri, reģionālās nozīmes maršrutā “Cēsis – Limbaži – Salacgrīva” iekļauta jauna pietura “Sporta iela”

Septembra mēnesī Limbažu novada pašvaldība vērsās Valsts SIA “Autotransporta direkcija” ar lūgumu maršruta “Cēsis – Limbaži – Ainaži” reisā veikt apstāšanos Limbažu pilsētā un uzņemt bērnus autobusu pieturā, kura atrodas Sporta un Dārza ielas krustojumā.

Vēršam uzmanību, ka 19. oktobrī stāsies spēkā grozījumi reģionālās nozīmes maršruta Nr.7778 “Cēsis – Limbaži – Ainaži” reisā Nr.03 plkst.13.50 no pieturas “Cēsu AO” (plkst.15.10 no Limbažu AO), paredzot pasažieru uzņemšanu plkst.15.12 jaunizveidotajā pieturā, kurai piešķirts nosaukums “Sporta iela”.

Iepriekš informējām, ka ar mērķi uzlabot sabiedriskā transporta pieejamību, kā arī uzklausot iedzīvotāju lūgumu, Limbažu novada pašvaldība augusta sākumā Limbažos, Sporta ielā 8 uzstādīja jaunu autobusu pieturvietu.

Atgādinām, ka, turpinot ierobežot straujo Covid-19 izplatības pieaugumu Latvijā, pasažieriem sabiedriskajā transportā obligāti jāvalkā sejas maskas.

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību