Limbažu novads Svētki
799

Šī gada vasarā, 5. un 6. augustā, Limbažos norisināsies pilsētas svētki. Šogad pilsēta svin un tai aprit 799 gadi un jubilejas gada moto ir “Grāmata apgaismo pasauli”.

Limbažu kultūras nama direktore Arta Zunde skaidro, ka grāmata simbolizē gudrību un atvērtumu, un šis moto vēstī, ka pilsēta ir atvērta kā grāmata un gaida ciemos ikvienu.

Limbažu pilsētas svētku programma solās būt daudzveidīga un interesanta ar dažādu atpazīstamu mākslinieku uzstāšanos. Svētku apmeklētāji varēs baudīt operdziedātājas Sonoras Vaices, grupas DaGamba un citu mākslinieku koncertus. Svētku programma neizpaliks bez ierastā svētku gājiena un pūtēju orķestra Lemisele dalības. Viens no svētku notikumiem sportistiem būs 3x3 basketbola sacensības. Padomāts būs arī par mazākajiem Limbažu novada iedzīvotājiem, jo Limbažu kultūras namā būs iespēja apmeklēt koncertu Ričijs Rū. Vienības parkā bērnus priecēs atrakcijas un citas aktivitātes. Limbažu pilsētas viduslaiku pilsdrupās norisināsies Hanzas svētki, kuru laikā būs bruņinieku paraugdemonstrējumi, radošās darbnīcas un citas interesantas aktivitātes.

Limbažu kultūras nama direktore Arta Zunde aicina ikvienu svinēt pilsētas svētkus kopā un to noslēgumā doties uz koncertu Limbažu estrādē, kurā uzstāsies Mārtiņš Kanters, grupa Līvi un citi mākslinieki.

gajiens