Pašvaldības policijas aktualitātes
Uzraugiet bērnus un atturiet viņus no izklaidēm uz ledus!

Limbažu novada pašvaldības policijā saņemts izsaukums par to, ka Limbažu pilsētā uz ledus atrodoties bērni bez pieaugušo uzraudzības.

Divu dienu laikā neapdomīga kāpšana uz ledus Latvijā prasījusi jau sešu cilvēku dzīvību.
Pašvaldības policija atgādina bērniem un viņu vecākiem, ka šobrīd ledus tikai veidojas un uz tā atrasties ir ļoti bīstami. Aicinām vecākus veikt audzinoša rakstura pārrunas ar bērniem, atgādinot par dzīvībai bīstamām situācijām, kā arī par drošību, atrodoties ārpus mājām. Bērnus nepieciešams informēt par to, ka vieniem pašiem nevajadzētu doties uz ledus, pat ja tas izskatās drošs un uz tā atrodas citi cilvēki.

Aicinām arī iedzīvotājus būt saprātīgiem un neuzsākt zemledus makšķerēšanu, ieraugot pirmo plāno ledus kārtiņu. Nedoties uz ūdenstilpju ledus, kā arī pieskatīt bērnus un mājdzīvniekus, lai viņiem nerastos vēlme pārbaudīt ledus biezumu un izturību. Atrunājiet to darīt arī citus, jo ar šādu rīcību, iespējams, izglābsi sava drauga, kaimiņa vai ģimenes locekļa dzīvību!

Iedzīvotāji ar pašvaldības policiju var sazināties pa mob. tālruni 22017882 vai neatliekamos gadījumos zvanīt Valsts policijas dežūrdaļai pa diennakts tālruni 110.

Raivis Galītis
Limbažu novada pašvaldības policijas priekšnieks

Attēlam ir ilustratīva nozīme!