28.februārī plkst. 17.00 visi laipni gaidīti Umurgas kultūras namā
noskatīties koncertu, kurā savas prasmes rādīs un prieku mums sniegs Umurgas pamatskolas deju kolektīvi (vadītāja Monta Zvīgule), kā arī 1.-4.klašu skolēnu vokālais ansamblis (vadītājs Ansis Jansons).
Būsim priecīgi kopā ar skolēniem, kuriem ir tuvs kustību un dziesmu prieks, domāt jau par pavasari, putnu atlidošanu un saules siltumu.
Uz tikšanos!