Bezmaksas
Uzzināt vairāk
Saņemšanas ierobežojumi
-

Likums nosaka publiskas personas mantas atsavināšanas kārtību. Likumā noteiktajā kārtībā atsavināma arī publiskas personas manta, kas nodota iestādes vai kapitālsabiedrības valdījumā vai turējumā. Likums neattiecas uz:
1) publiskai personai piederošu mantisku tiesību (vērtspapīri, kapitāla daļas kapitālsabiedrībās u.tml.) atsavināšanu, kuru atsavināšanas kārtību nosaka citi likumi;
2) valsts un pašvaldību mantu, kuru privatizē atbilstoši likumiem "Par valsts un pašvaldību īpašuma objektu privatizāciju", "Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju" un zemes reformas likumiem.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana
    Lai atsavinātu Limbažu novada pašvaldības piederošu īpašumu, persona vai viņa ģimenes locekļi var iesniegt atsavināšanas ierosinājumu ar pielikumiem, saskaņā ar likumu "Kārtība, kādā atsavināma publiskas personas manta".

2. Pakalpojuma saņemšana
    Pie pozitīva lēmuma tiek noslēgts pirkuma līgums, kuru saņem klātienē.

Uzziņas par pakalpojumu

Nekustamā īpašuma un teritorijas plānojuma nodaļa

nitp.nodala [at] limbazunovads.lv
Limbažos, Rīgas ielā 16