Saskaņā ar Limbažu novada domes 2023.gada 23.marta lēmumu Nr.206. “Par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamajā īpašumā “Dzintarpriedes”, Vārzas ciems, Skultes pagasts, Limbažu novads” (protokols Nr.4.48.), uzsākta lokālplānojuma izstrāde nekustamajam īpašumam “Dzintarpriedes”, Vārzas ciemā, Skultes pagastā, Limbažu novadā, kadastra apzīmējums 66760070025.

Lokālplānojuma izstrādes mērķis ir Limbažu novada teritorijas plānojumā nekustamā īpašuma “Dzintarpriedes”, Vārzas ciemā, Skultes pagastā funkcionālās zonas maiņu no Savrupmāju apbūves teritorijas DzS1 uz Savrupmāju apbūves teritoriju DzS.

Lokālplānojuma izstrādes ierosinātājs ir juridiska persona.

Lokālplānojuma izstrādes vadītājs – Limbažu novada pašvaldības Nekustamā īpašuma un teritoriālā plānojuma nodaļas Telpiskās attīstības plānotāja Ilona Zeltiņa, mob.26662248.

Papildus informācija pieejama pašvaldības tīmekļa vietnē www.limbazunovads.lv un Latvijas ģeotelpiskās informācijas portāla www.geolatvija.lv sadaļā “Teritorijas attīstības plānošanahttps://geolatvija.lv/geo/tapis#document_26981 .