Statuss:
Noslēdzies
ERAF logo

Projekta mērķis: sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveide Limbažu novada pašvaldībā.

Saskaņā ar Individuālo izvērtējumu 2017. gadā, Limbažu novadā nepieciešams grupu dzīvokļu pakalpojums 13 personām un īslaicīgās sociālās aprūpes pakalpojums jeb atelpas brīža pakalpojums 11 personām, sniedzot atbilstošu risinājumu krīzes situācijā. Lai sasniegtu projekta mērķi, tiks veikta ēkas būvniecība, kas nodrošinās 12 grupu dzīvokļu vietas un atelpas brīža pakalpojumu divas uzturēšanās vietas vidēji 8 personām mēnesī.

Plānots, ka izveidojot grupu dzīvokļus, tiks nodošināts mājoklis un atbalsts sociālo problēmu risināšanā personām ar garīga rakstura traucējumiem, kurām ir objektīvas grūtības dzīvot patstāvīgi, bet nav nepieciešama atrašanās ilgstošas socciālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijā.

Projekta aktivitātes:

• Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzības veikšana;
  • Ēkas pārbūve sociālo pakalpojumu centra izveidei;
  • Būvuzraudzības veikšana;
  • Materiāltehniskā nodrošinājuma iegāde;
  • Informācijas un publicitātes pasākumi.

Projekta īstenošanas laiks: 2019. gada 1.decembra līdz 2022.gada 30.jūnijam.

Projekta kopējās izmaksas: 801 488,52EUR, no kurām attiecināmais finansējums ir 781 497,71 EUR, t.sk. 492 294,48 EUR ERAF finansējums, 41 833,85 EUR valsts budžeta finansējums, 20 511,74 EUR valsts budžeta dotācija pašvaldībām.

Projekta publicitāte:

oamats