Atbalsts
ukr1

Mēs esam gatavi palīdzēt, bet mūsu atbalstam ir jābūt pārdomātam, tāpēc aicinām šobrīd atturēties no pārtikas produktu un sadzīves lietu ziedošanas.

Lūdzam Ukrainas cilvēku atbalstam domāto lietu iegādei atlicināto naudu ziedot nodibinājuma “Limbažu fonda” kontā.
Pašvaldība par saziedotajiem līdzekļiem plāno iegādāties Ukrainas tautai nepieciešamās lietas. Esam gatavi un vēlamies palīdzēt Ukrainai grūtā brīdī.

Karš turpinās un mūsu palīdzība ukraiņu cilvēkiem būs nepieciešama vēl ilgi.

Limbažu fonda rekvizīti:

Nodibinājums “Limbažu fonds”
Reģistrācijas Nr.40008148275
AS „SEB banka”
Konts LV94UNLA0050019626721

Īpašs paldies fonda vadītājai Spīdolai Lielmanei par iesaisti un atbalstu palīdzot Ukrainas tautai.

Nodibinājums „Limbažu fonds” ir sabiedriskā labuma organizācija, kas darbojas Limbažu novadā.

Nestandarta palīdzības sniegšanai Limbažu novada pašvaldība aicina sazināties ar novada domes priekšsēdētāja pirmo vietnieku Māri Beļaunieku:

maris.belaunieks@limbazunovads.lv, +37126422599

Ukraiņu palīdzības un atbalsta sniegšanas jautājumos priekšsēdētājs aicina sazināties ar koordinatori Janu Beķeri:
help.ukraine@limbazunovads.lv+37129476711

• Biedrība "Ziemeļvidzemes Karatē un Kaujas Cīņu klubs TĪĢERI" atbalstam Ukrainas bēgļiem piedāvā Bezmaksas Karatē treniņus bērniem un pusaudžiem no 5 -16g.. Sīkāku informāciju Ukrainas pārstāvji var iegūt: Wathapp vai Telegram +371 26037285, Artis Līviņš kluba "TĪĢERI" treneris
ukr3
ukr5
karogs
ukr6
skolas3

Biedrības "Iespēja visiem" - Ziedoto lietu centrs “Gūt var dodot”

Adrese - Limbažu novads, Limbaži, Zāles iela 8

Darba laiks otrdienas un piektdienas 9:30-14:00

Mēs palīdzam cilvēkiem, kuri, dažādu apstākļu dēļ, nonākuši situācijā, kad nepieciešams atbalsts un praktiska palīdzība.
Varam palīdzēt ar:•- Apģērbs . apavi, •Gultas veļa, dvieļi, aizkari.• Trauki, • Mēbeles
Higiēnas preces, kosmētika, Pārtika, Sadzīves tehnika, elektropreces

Kontaktpersonas - Kate- 27782498, Iveta-26111600, Baiba-27561652

Nav jāpiesakās,iepriekš, bet ja apmeklējums vajadzīgs steidzams, tad vienosimies, zvaniet..

Cilvēku grupas, kurām mēs palīdzam:
• Ģimenes vai personas ar maznodrošināto vai trūcīgo statusu
• Vientuļie vecāki
• Pensionāri, cilvēki ar invaliditāti
• Bezdarbnieki
• Finansiālās grūtībās nonākuši cilvēki
• Daudzbērnu ģimenes
• Cilvēkiem kuri spiesti meklēt patvērumu mūsu valstī.

ukr5
jana2