Bezmaksas
Jebkura persona
Uzzināt vairāk
Saņemšanas ierobežojumi

Decentralizētos kanalizācijas pakalpojumu sniegšana.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana
    Uzrādāmie, iesniedzamie dokumenti:
    Atbilstoši Limbažu novada domes 2021. gada 25. novembra saistošo noteikumu Nr. 33 “Decentralizēto kanalizācijas pakalpojumu sniegšanas un uzskaites kārtība Limbažu novadā” 16. un 17.punktam:
    • Iesniegums;
    • dokumentu, kas apliecina, 19.1. ir tiesīgs veikt kravas autopārvadājumus vai pašpārvadājumus Latvijas Republikas teritorijā, izņemot, ja pakalpojums tiks sniegts ar traktortehniku, izmantojot asenizācijas mucu;
    • slēdz līgumu ar Limbažu novada administratīvajā teritorijā reģistrētiem sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu sniedzējiem - sabiedrību ar ierobežotu atbildību “Limbažu siltums”, sabiedrību ar ierobežotu atbildību “Salacgrīvas ūdens” un sabiedrību ar ierobežotu atbildību “Alojas saimniekserviss”, turpmāk tekstā kopā - Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu sniedzējs, par Saistošo noteikumu 7.punktā minēto pienākumu veikšanu Saistošo noteikumu 1.pielikumā noteiktajās teritorijās;
    • ir noslēgts līgums ar pašvaldības norādīto notekūdeņu attīrīšanas iekārtu (NAI) vai specializēto notekūdeņu pieņemšanas vietu īpašnieku/-iem.
    • 20. Saistošo noteikumu 18. punktā minēto reģistrācijas iesniegumu asenizators var iesniegt:
    20.1. personīgi Limbažu novada pašvaldības administrācijā;
    20.2. pa pastu;
    20.3. elektroniski normatīvajos aktos par elektronisko dokumentu noformēšanu noteiktajā kārtībā.
    21. Lai veiktu reģistrāciju, Limbažu novada pašvaldība pārbauda iesniegto informāciju un pārliecinās par Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra piešķirtajiem asenizatora reģistrācijas datiem, ja asenizators ir juridiska persona;
    22. Asenizatoram ir tiesības pašam iegūt un iesniegt Limbažu novada pašvaldībai Saistošo noteikumu 21.punktā minēto informāciju apliecinošus dokumentus.
    23. Asenizatora reģistrācija tiek veikta, ja tas ir izpildījis Saistošo noteikumu prasības, iesniedzot visus nepieciešamos dokumentus, un pēc to izvērtēšanas Limbažu novada pašvaldība ir atzinusi, ka asenizators atbilst šajos noteikumos izvirzītajām prasībām.
    24. Asenizatora iesniegums tiek izskatīts 15 (piecpadsmit) darba dienu laikā no tā saņemšanas dienas. Iesniegums tiek uzskatīts par saņemtu ar brīdi, kad ir iesniegti visi Saistošajos noteikumos norādītie nepieciešamie dokumenti.