Bezmaksas
Fiziska persona
Saņemšanas ierobežojumi

Saņemt pakalpojumu

Personas, kurām nepieciešams atkārtoti saņemt laulības, dzimšanas vai miršanas apliecības var tās saņemt jebkurā LR dzimtsarakstu nodaļā, iesniedzot iesniegumu un uzrādot personas apliecinošu dokumentu ( pilnvarotām personām- pilnvaru).

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana
    Klātiene - laulības, dzimšanas vai miršanas apliecību var saņemt Limbažu novada Dzimtsarakstu nodaļā iesniedzot iesniegumu un uzrādot personas apliecinošu dokumentu (pilnvarotās personas - pilnvaru).
    Elektroniski - autentificējoties Latvijas valsts portālā www.latvija.lv, ir iespēja elektroniski pieprasīt atkārtoti dzimšanas, laulības vai miršanas apliecību ( vai attiecīgu izziņu) un saņemt to izvēlētā (jebkurā) dzimtsarakstu nodaļā.
    Ja pakalpojumu pieprasa klātienē, tad jāuzrāda Latvijā derīgs personas apliecinošs dokuments- jāuzrāda oriģināls; pilnvarotai personai- pilnvara.

2. Pakalpojuma saņemšana
    Pakalpojumu var saņemt Dzimtsarakstu nodaļā, samaksājot valsts nodevu 7 EUR.
    Maksa par pakalpojumu, rekvizīti:
    Limbažu novada pašvaldība
    Rīgas iela 16, Limbaži, Limbažu novads, LV – 4001
    Reģ. Nr. 90009114631
    A/S „SEB banka”
    Kods: UNLALV2X
    Konts: LV59 UNLA 0013 0131 3048 2
    Valsts nodevu var samaksāt arī Limbažu novada pašvaldības kasē vai dzimtsarakstu nodaļā.

Saņemt pakalpojumu