LAUTA Limbažu novads Uzņēmējdarbība
lnukp

19. aprīlī uz kārtējo sēdi sanāca Limbažu novada uzņēmēju konsultatīvā padome (LNUKP) un Limbažu novada tūrisma un uzņēmējdarbības attīstības aģentūra (LAUTA).

Lai pārrunātu uzņēmējiem svarīgus jautājumus un tiktos ar pašvaldības vadību Limbažu novada uzņēmēju konsultatīvā padome pulcējas reizi mēnesī. Sēdē varēja piedalīties gan attālināti, gan klātienē, un to atklāja LNUKP priekšsēdētāja Anna Poindere, iepazīstinot ar padomes sēdes darba kārtības jautājumiem.

LNUKP sēdē piedalījās sociālā dienesta vadītājas vietniece Jana Beķere, kura pašvaldībā koordinē atbalsta sniegšanu ukraiņu civiliedzīvotājiem. Viņa informēja par ukraiņu vēlmi iesaistīties darba tirgū.

Limbažu novada pašvaldības priekšsēdētājs Dagnis Straubergs iepazīstināja ar aktualitātēm pašvaldībā un Limbažu novada domes komiteju sēžu un domes sēdes darba kārtības jautājumiem.

Padomē LNUKP tika uzņemts jauns dalībnieks – SIA G.A.Projekts īpašnieks Andis Maļinovskis.

Pašvaldības aģentūra LAUTA aicina uzņēmējus pieteikties aktuālas informācijas saņemšanai savā e-pastā, aizpildot anketu šeit: https://ieej.lv/LAUTA