Mēnešalga:
4,34 EUR stundā
Pakalpojumi
Atrašanās vieta:
Limbažu novada pašvaldības aģentūra “LAUTA”

Pretendentiem jāpiesakās līdz

Limbažu novada pašvaldības aģentūra “LAUTA” (Reģ. Nr. 40900028205) aicina darbā uz noteiktu laiku- vasaras sezonā uz 4 mēnešiem no 15.05.2024.-15.09.2024. Vārzu pludmales dežurantu (divas vakances).

Darba vieta: Vārzas, Skultes pagasts, Limbažu novads, LV-4025.

Galvenie darba pienākumi:

• rūpēties par tīrību un kārtību pludmales teritorijā;

• izsniegt-saņemt p/a “LAUTA” nomas inventāru;

• palīdzēt risināt radušās problēmas;

• darbs pēc grafika arī nedēļas nogalēs- sestdienās un svētdienās;
• darbs ar kases aparātu, POS terminālu.

Prasības:

  • pretendenta vecums vismaz 18 gadi;
  • lieliskas saskarsmes, komunikācijas ar dažāda vecuma, nacionalitātes un sociālo grupu klientiem;
  • augsta atbildības sajūta, patstāvība un spēja uzņemties iniciatīvu;
  • spēja noteikt prioritātes, organizēt un plānot darbu.

Piedāvājam:
• interesantu un atbildīgu darbu;
• 1 slodzi;
• atalgojumu
4,34 eiro stundā pirms nodokļu nomaksas (16 saime, I līmenis, 1 grupa);

Pludmales namiņa darba laiks:
- vasaras sezonā 15.05.-15.09. pirmdiena-svētdiena no plkst.9.00 – 21.00.

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam iesniegt līdz 2024. gada 30.aprīlim nosūtot uz e-pastu: lauta@limbazunovads.lv.

Tālrunis informācijai: 26142812 (Limbažu novada publisko ūdeņu apsaimniekošanas nodaļas “Alda” vadītājs Jānis Remess)

Pamatojoties uz Fizisko personu datu apstrādes likuma VIII nodaļas 25. pantu, informējam, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu personāla atlases norisi.